29.07.2012 - 19:38 - ;)

No to ja serdecznie pozdrowię ks. Dominika-najlepszego Księdza pod Słońcem! ;). Do nikogo tak chętnie nie chodziłam na lekcje religii, jak do niego.

12.03.2012 - 16:49 - Joasia86

Do dziś mam miłe wspomnienia jeśli chodzi o naszą scholkę parafialną... Sama kilkanaście ładnych parę lat śpiewałam w scholi, którą kierowała Pani Mariola Seredyn... :) Tworzyliśmy naprawdę świetny "zespół" a co najważniejsze robiliśmy to co kochaliśmy :) jasełka, wspólna wigilia, kolonie, spotkania, śpiew na cotygodniowej mszy itp. - echh szkoda, że to już tylko wspomnienia... Pozdrawiam gorącą Panią Mariolkę i wszystkich, którzy kiedyś tak jak ja należeli do parafialnej scholki :)

03.03.2012 - 11:53 - Dominika J

Strona uległa diametralnej zmianie na lepsze. Jest przejrzysta, od strony estetycznej nie można postawić żadnego zarzutu. Widzę urozmaicenia i szereg informacji przydatnych każdemu parafianinowi. Są rzeczy, które jeszcze wymagają dopracowania ale na wszystko potrzeba czasu. Póki co - jest naprawdę dobrze.
Serdecznie pozdrawiam.

26.02.2012 - 11:44 - EWA

JESTEM POD WRAŻENIEM, JAK PIĘKNIE I PRZEJRZYŚCIE JEST UTWORZONA STRONA NASZEJ PARAFII.NALEŻĄ SIĘ OGROMNE PODZIĘKOWANIA OSOBOM ZAJMUJĄCYM SIĘ TWORZENIEM JEJ.JEŚLI MOGĘ COŚ ZASUGEROWAĆ, TO PROSZĘ, ABY AKTUALIZOWAĆ JĄ CO TYDZIEŃ, BO CZASAMI NIE BYŁO OGŁOSZEŃ NA BIEŻĄCO.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI.

21.12.2011 - 20:21 - Gość

ale śmiesznie wygląda ten WIELKI slideshow na stronie głównej parafii :) zupełnie niepotrzebny....

22.08.2011 - 23:07 - Monika&Przemek

Pozdrowienia z urlopu w słonecznym Sępólnie dla Księdza Łukasza!

08.08.2011 - 0:43 - parafianin

Serdeczne życzenia w Dniu Imienin dla Ks. Dominika oraz w Dniu Urodzin dla Administratora Marka - dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wiele Łask Bożych życzy Parafianin.

komentarze (2)

29.05.2011 - 16:25 - jurek164

Fajna strona szkoda :)
Szkoda tylko, że aktualności i ogłoszenia są mało aktualne - wręcz przeterminowane.

19.04.2011 - 19:20 - Krzysztof_internat_Szubin

Ja pamiętam ks. Grzegorza jeszcze z parafii w Szubinie (przed Kcynią). O ile dobrze pamiętam jakoś w latach 1994-1999r. Zgadzam się Karoliną w całej rozciągłości! Chodziłem do Technikum Ogrodniczego w Szubinie i miałem przyjemność być uczniem ks. Grzegorza Fabiszaka. Lekcje religii były bardzo interesujące. Ksiądz prowadził z nami dialog i rozmawiał o wszystkim. O naszych wątpliwościach, rozterkach i problemach jakie się ma w wieku kilkunastu lat. Traktował nas poważnie i chyba o to chodzi w kontaktach z młodzieżą.
Rekolekcje i pierwsza Droga Krzyżowa jaką przeprowadził do końca życia pozostaną w mojej pamięci! Nieśliśmy na zmianę krzyż z brzozy o ile dobrze pamiętam. Pamiętam jak opowiadał nam o swoich przeżyciach z Bydgoszczy a dokładniej z „Londynka” :).
Ehhh piękne to były czasy. Pozdrawiam Serdecznie ks. Grzegorza. :)

19.11.2010 - 16:16 - Karolina

Serdeczne pozdrowienia dla parafii św.Anny w Krajence z Kcynii!!!!!!!Nie

miałam okazji ani przyjemności poznania waszej parafii ale dzięki fachowo i ciekawie prowadzonej stronie dowiaduję się o niej wielu interesujących rzeczy. Jestem przekonana , że wasza parafia przeżyje prawdziwy rozkwit pod opieką naszego nieodżałowanego księdza Grzegorza.......jest to przecudowny człowiek i najwspanialszy kapłan i dziękuję Bogu , że kiedyś postawił go na mojej drodze.Jego mądre , docierające do głębi serca kazania , niazapomniane drogi krzyżowe , msze roratnie dla dzieci sprawiały iż w kościele a zwłaszcza przy ołtarzu nie było wolnego miejsca.Te słowa pozostają w pamięci człowieka do końca życia i niejednokrotnie są radą i pomocą na piękne życie.Gratuluję i zazdroszczę wam takiego proboszcza.Kochajcie i szanujcie go , bo tutaj wszyscy go kochaliśmy. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę błogosławieństwa bożego.....karolina.

19.03.2011 - 14:10 - zachwycony

Piękna strona podziękujmy z tego miejsca administratorowi i księdzu Dominikowi że podjęli się tego zadania tylko aktualne ogłoszenia niech będą codziennie w poniedziałek i będzie super. Można by popracować nad nową szatą graficzną:)

28.02.2011 - 18:16 - ;)

taak.. za tą Parafią się tęskni... ;) a ks. Dominik i ks. Marcin to najlepsi Wikariusze jakich można spotkać, no i oczywiście w tym miejscu nie wolno zapominać o ks. Janku ;)

18.02.2011 - 22:52 - Paweł

Zachęcam wszystkich do wpisów na stronie parafialnej "księgi", bo ja obiecuję do niej zaglądać, a ponieważ jestem przewodniczącym Rady Parafialnej to mile będą widziane sugestie uwagi. Obiecuję, że ciekawe pomysły będą zauważone, a na wszelkie pytania postaram się również odpowiedzieć. niech to medium także służy naszej parafii.
Wszystkich Pozdrawiam i Króluj nam Chryste.

10.02.2011 - 17:11 - lilixd

Strona jest piękna pozdrawiam :)

04.01.2011 - 16:09 - DAREK

POZDRAWIAM WSZYSTKICH

14.12.2010 - 10:56 - Janka

pozdrawiam serdecznie wszystkich moich przyjaciół z parafii;)

e-mail        WWW

25.07.2010 - 14:07 - Gość sprzed lat

Z sentymentem powracam myślami do czasów, kiedy przebywałem w Krajence i choć wiele się od tego czasu zmieniło, to miasto, parafia i wspólnota ludzi zawsze będą w moim sercu.

Pozdrowienia szczególne dla Księży Wikariuszy, Dominika i Marcina, których znam z innych czasów, a także dla Pani Marioli i wszędzie obecnej kochanej Ani G.

Bardzo ładna i przejrzysta strona - gratulacje dla admina i mała sugestia: popracujcie nad cenzurą Księgi Gości, bo szkodzi ogólnemu wizerunkowi.

22.07.2010 - 19:45 - czcicielka

Zapraszam na stronę... ku czci Maryi.

WWW

23.06.2010 - 13:37 - Rudaaa

Pozdrowienia dla Justyny Bednarz z Krajenki oraz dla wszystkich księży ;)) ;D ;********

07.06.2010 - 14:25 - Joooasia