This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

03.05.2010 - 15:33 - Tylko ja wiem kim jestem

Stronka jest spoko :). Pozdrawiam wszystkich księży (z Krajenki... no i kilku z Piły :)) no i oczywiście babcie Irenke :) (hahaha)

e-mail        5530349

03.05.2010 - 11:02 - :)

Jakie piękne słowa....stronka naprawdę jest bardzo fajna i duże podziękowania dla Księdza Dominika za podjęcie się tego działania. Mamy nadzieję, że będą tu zawsze aktualne informacje z życia parafii i czekamy na zdjęcia.:P

komentarze (0)

03.05.2010 - 9:32 - pawel_tygrys Brzeg

Gorące pozdrowienia dla parafii pw. św. Anny w Krajence płyną z Brzegu. Strona internetowa przygotowana jest bardzo dobrze, przejrzysta, prosta, dostępna i taka jaką chcemy oglądać. Wyraźne słowa szacunku kieruje do księdza Dominika, życzę Tobie abyś mógł pracować z owcami na Pańskim pastwisku wiele lat, i realizować swoje plany i założenia. Niechaj NMP ma Ciebie w swojej opiece...

komentarze (0)

[1] [2] [3]

wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 425, dzisiaj: 2, wczoraj: 1.