03.05.2010 - 15:33 - Tylko ja wiem kim jestem

Stronka jest spoko :). Pozdrawiam wszystkich księży (z Krajenki... no i kilku z Piły :)) no i oczywiście babcie Irenke :) (hahaha)

e-mail        5530349

03.05.2010 - 11:02 - :)

Jakie piękne słowa....stronka naprawdę jest bardzo fajna i duże podziękowania dla Księdza Dominika za podjęcie się tego działania. Mamy nadzieję, że będą tu zawsze aktualne informacje z życia parafii i czekamy na zdjęcia.:P

komentarze (0)

03.05.2010 - 9:32 - pawel_tygrys Brzeg

Gorące pozdrowienia dla parafii pw. św. Anny w Krajence płyną z Brzegu. Strona internetowa przygotowana jest bardzo dobrze, przejrzysta, prosta, dostępna i taka jaką chcemy oglądać. Wyraźne słowa szacunku kieruje do księdza Dominika, życzę Tobie abyś mógł pracować z owcami na Pańskim pastwisku wiele lat, i realizować swoje plany i założenia. Niechaj NMP ma Ciebie w swojej opiece...

komentarze (0)

[1] [2] [3]

wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 10609, dzisiaj: 2, wczoraj: 2.