19.04.2011 - 19:20 - Krzysztof_internat_Szubin

Ja pamiętam ks. Grzegorza jeszcze z parafii w Szubinie (przed Kcynią). O ile dobrze pamiętam jakoś w latach 1994-1999r. Zgadzam się Karoliną w całej rozciągłości! Chodziłem do Technikum Ogrodniczego w Szubinie i miałem przyjemność być uczniem ks. Grzegorza Fabiszaka. Lekcje religii były bardzo interesujące. Ksiądz prowadził z nami dialog i rozmawiał o wszystkim. O naszych wątpliwościach, rozterkach i problemach jakie się ma w wieku kilkunastu lat. Traktował nas poważnie i chyba o to chodzi w kontaktach z młodzieżą.
Rekolekcje i pierwsza Droga Krzyżowa jaką przeprowadził do końca życia pozostaną w mojej pamięci! Nieśliśmy na zmianę krzyż z brzozy o ile dobrze pamiętam. Pamiętam jak opowiadał nam o swoich przeżyciach z Bydgoszczy a dokładniej z „Londynka” :).
Ehhh piękne to były czasy. Pozdrawiam Serdecznie ks. Grzegorza. :)