This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

08.08.2011 - 0:43 - parafianin

Serdeczne życzenia w Dniu Imienin dla Ks. Dominika oraz w Dniu Urodzin dla Administratora Marka - dużo zdrowia, spełnienia marzeń oraz wiele Łask Bożych życzy Parafianin.

08.08.2011 - 15:23 - ks. Dominik

Serdecznie dziękuję w imieniu Marka oraz własnym. Pozdrawiamy

08.08.2011 - 16:08 - admin

slawko

Dzisiaj 13:49:44
Nowy użytkownik
Nieaktywny
Zarejestrowany: Dzisiaj
Posty: 1

Najlepsze życzenia dla ks. Dominika z okazji imienin oraz także życzenia dla administratora z okazji urodzin

{wiadomość przeniesiona z forum [link]

admin: dziękujemy bardzo :)

wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 379, dzisiaj: 2, wczoraj: 3.