03.03.2012 - 11:53 - Dominika J

Strona uległa diametralnej zmianie na lepsze. Jest przejrzysta, od strony estetycznej nie można postawić żadnego zarzutu. Widzę urozmaicenia i szereg informacji przydatnych każdemu parafianinowi. Są rzeczy, które jeszcze wymagają dopracowania ale na wszystko potrzeba czasu. Póki co - jest naprawdę dobrze.
Serdecznie pozdrawiam.

03.03.2012 - 19:03 - admin

miło by było gdyby było znane to co można poprawić :) Informacje można przekazać na e-mail lub na gg

e-mail        20076121