This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Księga Gości


Kliknij tutaj, żeby powrócić do strony parafii. kliknij tutaj, żeby dodać wpis

12.03.2012 - 16:49 - Joasia86

Do dziś mam miłe wspomnienia jeśli chodzi o naszą scholkę parafialną... Sama kilkanaście ładnych parę lat śpiewałam w scholi, którą kierowała Pani Mariola Seredyn... :) Tworzyliśmy naprawdę świetny "zespół" a co najważniejsze robiliśmy to co kochaliśmy :) jasełka, wspólna wigilia, kolonie, spotkania, śpiew na cotygodniowej mszy itp. - echh szkoda, że to już tylko wspomnienia... Pozdrawiam gorącą Panią Mariolkę i wszystkich, którzy kiedyś tak jak ja należeli do parafialnej scholki :)


Nick:

Treść komentarza:

Ponosisz odpowiedzialność za to co piszesz. Bezsensowne i obrażające komentarze zostaną usunięte, mogą także zostać podane odpowiednim organom. Księga gości nie służy do zgłaszania uwag i zażaleń, prosimy do tego celu skorzystać z panelu kontaktowego We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:     WWW:

TLEN:       GG:

Zdjęcie (nr z uploadera):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy skorzystać z uploadera..:: powrót do forum ::.


wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 379, dzisiaj: 2, wczoraj: 3.