06.09.2012 - 22:20 - Karola

Bardzo często zaglądam na stronę Waszej parafii i przyznaję że robię to z czystego sentymentu do Waszego Dostojnego proboszcza, a naszego nieodżałowanego, szalonego, kochanego przez wszystkich księdza Grzegorza!Tak jak myslałam, kwitnie u was życie pod jego pieczą i nie tylko religijne.Jest to człowiek do tańca i do różańca, niewielu już takich zostało.W naszej KCYNI , wraz z jego odejściem , spustoszało w Kościele.Coraz mniej lektorów, ministrantów nie wspomnę o dzieciach, które kochały go jak ojca.Zazdroszczę Wam, tego że macie szczęście i zaszczyt słuchać jego homilii , mądrych, wyjątkowych, zapadających w serca.
Niesamowite jest to , że On nigdy się nie wywyższał i potrafi być taki ludzki w każdej sytuacji.Pozdrawiam serdecznie twórców tej strony i poproszę o przekazanie pozdrowień księdzu Proboszczowi.Proszę o modlitwę.Karolina.