02.08.2015 - 10:26 - EWAR

Mam uwagę i jest to nie tylko moje zdanie, ale w obu kościołach powinny być zamontowane głośniki dla wiernych stojących na zewnątrz. Ksiądz proboszcz tak pięknie mówi, ale niestety za cicho. Nie każdy może stać w środku mimo, że jest dużo miejsca, dlatego przynajmniej na czas letni mogłoby być to zastosowane. Wracając do odpustu św.Anny również było nie przygotowane na wiernych będących na placu kościoła.

13.04.2016 - 21:10 - bzyk

Na zewnątrz kościoła na rynku podczas mszy to można podziwiać samochody i ptaki, jak ktoś pragnie spotkania z BOGIEM to wejdzie do środka ...

wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 10609, dzisiaj: 2, wczoraj: 2.