Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Księga Gości


Kliknij tutaj, żeby powrócić do strony parafii. kliknij tutaj, żeby dodać wpis

02.08.2015 - 10:26 - EWAR

Mam uwagę i jest to nie tylko moje zdanie, ale w obu kościołach powinny być zamontowane głośniki dla wiernych stojących na zewnątrz. Ksiądz proboszcz tak pięknie mówi, ale niestety za cicho. Nie każdy może stać w środku mimo, że jest dużo miejsca, dlatego przynajmniej na czas letni mogłoby być to zastosowane. Wracając do odpustu św.Anny również było nie przygotowane na wiernych będących na placu kościoła.

13.04.2016 - 21:10 - bzyk

Na zewnątrz kościoła na rynku podczas mszy to można podziwiać samochody i ptaki, jak ktoś pragnie spotkania z BOGIEM to wejdzie do środka ...


Nick:

Treść komentarza:

Ponosisz odpowiedzialność za to co piszesz. Bezsensowne i obrażające komentarze zostaną usunięte, mogą także zostać podane odpowiednim organom. Księga gości nie służy do zgłaszania uwag i zażaleń, prosimy do tego celu skorzystać z panelu kontaktowego We wpisach nie działa kod HTML. Linki rozpoznawane są automatycznie - wystarczy wpisać np. www.mojastrona.pl, żeby księga potraktowała to jako link. Jeżeli link zawiera przecinek lub jest bardzo dziwny i nietypowy, można dla pewności umieścić go w nawiasach kwadratowych np. [www.mojastrona.pl].

e-mail:     WWW:

TLEN:       GG:

Zdjęcie (nr z uploadera):

Aby wstawić zdjęcie do wpisu należy skorzystać z uploadera.



.:: powrót do forum ::.


wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 185, dzisiaj: 1, wczoraj: 1.