This page is hosted for free by cba.pl, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 5.83 PLN.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

25.07.2010 - 14:07 - Gość sprzed lat

Z sentymentem powracam myślami do czasów, kiedy przebywałem w Krajence i choć wiele się od tego czasu zmieniło, to miasto, parafia i wspólnota ludzi zawsze będą w moim sercu.

Pozdrowienia szczególne dla Księży Wikariuszy, Dominika i Marcina, których znam z innych czasów, a także dla Pani Marioli i wszędzie obecnej kochanej Ani G.

Bardzo ładna i przejrzysta strona - gratulacje dla admina i mała sugestia: popracujcie nad cenzurą Księgi Gości, bo szkodzi ogólnemu wizerunkowi.

19.08.2010 - 15:27 - mariola

bardzo dziękuje za pozdrowienia jakże miło byłoby jeszcze wiedziec od kogo

wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 379, dzisiaj: 2, wczoraj: 3.