19.11.2010 - 16:16 - Karolina

Serdeczne pozdrowienia dla parafii św.Anny w Krajence z Kcynii!!!!!!!Nie

miałam okazji ani przyjemności poznania waszej parafii ale dzięki fachowo i ciekawie prowadzonej stronie dowiaduję się o niej wielu interesujących rzeczy. Jestem przekonana , że wasza parafia przeżyje prawdziwy rozkwit pod opieką naszego nieodżałowanego księdza Grzegorza.......jest to przecudowny człowiek i najwspanialszy kapłan i dziękuję Bogu , że kiedyś postawił go na mojej drodze.Jego mądre , docierające do głębi serca kazania , niazapomniane drogi krzyżowe , msze roratnie dla dzieci sprawiały iż w kościele a zwłaszcza przy ołtarzu nie było wolnego miejsca.Te słowa pozostają w pamięci człowieka do końca życia i niejednokrotnie są radą i pomocą na piękne życie.Gratuluję i zazdroszczę wam takiego proboszcza.Kochajcie i szanujcie go , bo tutaj wszyscy go kochaliśmy. Jeszcze raz pozdrawiam i życzę błogosławieństwa bożego.....karolina.

19.04.2011 - 17:02 - Krzysztof

Ja pamiętam ks. Grzegorza jeszcze z parafii w Szubinie (przed Kcynią). O ile dobrze pamiętam jakoś w latach 1994-1999r. Zgadzam się Karoliną w całej rozciągłości! Chodziłem do Technikum Ogrodniczego w Szubinie i miałem przyjemność być uczniem ks. Grzegorza Fabiszaka. Lekcje religii były bardzo interesujące. Ksiądz prowadził z nami dialog i rozmawiał o wszystkim. O naszych wątpliwościach, rozterkach i problemach jakie się ma w wieku kilkunastu lat. Traktował nas poważnie i chyba o to chodzi w kontaktach z młodzieżą.
Rekolekcje i pierwsza Droga Krzyżowa jaką przeprowadził do końca życia pozostaną w mojej pamięci! Nieśliśmy na zmianę krzyż z brzozy o ile dobrze pamiętam. Pamiętam jak opowiadał nam o swoich przeżyciach z Bydgoszczy a dokładniej z „Londynka” :).
Ehhh piękne to były czasy. Pozdrawiam Serdecznie ks. Grzegorza. :)

wpisów: 43, komentarzy: 11, odwiedzin ogółem: 10722, dzisiaj: 2, wczoraj: 2.